ÚvodSedacie vaky, zdravo, pohodlne a bezpečne

Sedacie vaky, zdravo, pohodlne a bezpečne

Aj vy si kladiete otázku, prečo by ste mali mať sedací vak? Ponúkame vám hneď niekoľko dobrých dôvodov, prečo by nemal chýbať aj vo vašej domácnosti.

 

Sedací vak je zdravý

V súčasnej dobe všade prevláda trend sedavého zamestnania, ľudia trpia obezitou a málo sa hýbu. V dôsledku tohto nepriaznivého životného štýlu má v súčasnej dobe veľa ľudí zdravotné problémy v podobe porúch pohybového aparátu a trpia bolesťami chrbtice. Používaním sedacieho vaku môžete tieto problémy výrazne zmierniť. Vak sa vám svojim špeciálnym zložením dokonale prispôsobí, vyplní každú medzierku medzi vašim telom a vrecom a odbremení tak vašu namáhanú chrbticu. Stane sa vašou stabilnou oporou, ktorá vám umožní zrelaxovať sa.

 

Sedenie na sedacích vakoch si veľmi pochvaľujú aj ľudia trpiaci hemoroidmi. Vďaka tisícom guličiek, ktoré sa vo vaku rovnomerne premiestňujú podľa potreby, takže vás nikde nič netlačí ani na citlivých miestach a pohodlné sedenie si vychutná doslova každý kúsok vášho tela.

 

Komfortnosť sedacích vakov ocenia aj tehotné ženy, pre ktoré je najmä vo vyššom štádiu tehotenstva problém zotrvať v akejkoľvek polohe. Na sedacom vaku si aj s bábätkom urobíte pohodlie raz-dva. Keď sa vám potom poloha zunuje, jednoducho ju zmeníte pohybom na vaku.

 

Keďže použité materiály na vakoch sú antialergické, môžu ich používať aj alergici a astmatici.

 

Vďaka ortopedickým vlastnostiam sú vaky často využívané aj v zariadeniach pre zdravotne postihnutých – či už fyzicky alebo mentálne. Okrem fyzického komfortu poskytujú vaky vďaka svojej farebnosti a použitým materiálom príjemný pocit bezpečia a harmónie, ktorý je dôležitým nielen pre zdravých ľudí.

 

Sedací vak je univerzálny

Sedací vak nie je len hociaký kus nábytku. Je to univerzálny pomocník, ktorý vám poslúži rovnako dobre pri práci ako pri odpočinku. Môžete ho využívať v interiéri a exteriéri, môžete na ňom pracovať s notebookom, relaxovať pri čítaní knihy alebo pri pozeraní TV, alebo si na ňom zdriemnete a naberiete nové sily. Môžete na nich meditovať alebo si vychutnať príjemné posedenie s priateľmi pri dobrom vínku. Sedací vak vám nahradí stoličku, gauč, lehátko či kreslo. Jeho univerzálne využitie ocenia najmä majitelia menších bytov, v ktorých im nahradí hneď niekoľko kusov zbytočne veľkého nábytku.

 

Sedací vak je variabilný

Sedací vak nie je jednotvárny kus nábytku ako ostatné. Môžete si ho tvarovať presne podľa svojich aktuálnych potrieb. Vak sa vám vo všetkom dokonale prispôsobí a zabezpečí vám tak nenahraditeľný pocit pohodlia. Ak sa vám zunuje jedna poloha, jednoducho si ho vymodelujete do inej polohy, ktorá vám bude vyhovovať viac.

 

Sedací vak je pohodlný

S týmto tvrdením budú súhlasiť všetci majitelia sedacích vakov. Tým, že vak presne kopíruje tvar vášho tela, nikde vás nič netlačí ani neomína, a tak si vaše telo dokáže dokonale oddýchnuť a načerpať nové sily.

 

Sedací vak je bezpečný

Keďže sedací vak nemá žiadne ostré hrany, nie je tu žiadne riziko, že by sa vaše dieťa zranilo pri hre s ním. Vďaka špeciálnej polystyrénovej náplni je vak veľmi ľahký, takže nehrozí nebezpečenstvo, že by niekoho privalil. Práve naopak, je taký ľahký, že deti hravo zvládnu presunúť aj väčšie typy vakov z miesta na miesto. Ďalším skvelým zabezpečením vaku je dvojitá ochrana pred nežiadúcim vysypaním granulátu. Tá spočíva v dvojitom zabezpečení náplne vaku, cez sústavu dvoch zipsov. Tak je vaše dieťa chránené pred nežiadúcim požitím náplne vaku.  Takže jediná potenciálna hrozba môže nastať len vtedy, ak máte dve deti a iba jeden vak.

 

Sedací vak ako štýlový doplnok

Okrem toho, že vak je naozaj veľmi praktickou pomôckou každodenného života je aj štýlovým doplnkom vašej domácnosti či záhrady. Keďže vám ponúkame najväčší výber veľkostí, tvarov, materiálov, farieb a vzorov, je z čoho si vyberať. Každý si teda nájde ten svoj vak, doslova šitý na mieru. Variabilita materiálových a farebných prevedení zabezpečí, že sedacie vrecia tak krásne oživia každý priestor a dodá mu nádych sviežeho spestrenia alebo luxusnej elegancie.

 Odolné skladacie lehátko s trojstupňovým polohovacím systémom na záhradu, terasu, balkón či na pláž.

Jednofarebné skladacie lehátka

29,99 € s DPH
24,99 € bez DPH
 Komfortný sedací vak na sedenie aj ležanie.

Sedací vak Stripes DG80

132,00 € s DPH
110,00 € bez DPH
 Metrážny predaj pevného, odolného polyesteru so vzorom trojuholníky.

Metráž vzorovaný polyester trojuholníky

14,99 € s DPH
12,49 € bez DPH
 Komfortný, polohovateľný sedací vak.

Sedací vak Stripes DG78

132,00 € s DPH
110,00 € bez DPH
 Polohovateľný sedací vak s retro vzorom do obývačky či študentskej izby.

Sedací vak Stripes DG79

132,00 € s DPH
110,00 € bez DPH